0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029
آخرین نسخه دات نت کور Core5

آخرین نسخه دات نت کور Core5

یکی دیگر از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب #C است که جهت برنامه نویسی وب سایت‌های اختصاصی پویا مورد استفاده قرار می‌گیرد جهت بکارگیری از این زبان برنامه نویسی مبتنی بر وب نیاز است از تکنولوژی ASP.Net یا Active Server Page استفاده شود، همان‌طور که از نامش پیداست بر پایه دات نت کار می‌کند. در ابتدا تکنولوژیASP طراحی شد ولی به علت مشکلات و معایبی که داشت ASP.Net جایگزین این فناوری گردید. جدیدترین نسخه از ASP.NET MVC با نام ASP.NET Core توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد.

 

برنامه‌ی FileZilla مدیریت FTP

برنامه‌ی FileZilla مدیریت FTP

FileZilla فایل زیلا نرم افزاری جهت آپلود فایل، دانلود فایل و  مدیریت FTP می‌باشد. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد که فایل‌های خود را با اتصال به FTP به راحتی آپلود نمایید. آپلود چندین فایل به صورت هم زمان با سرعت بالا از قابلیت‌های ویژه‌ی این نرم افزار می‌باشد. همچنین FileZilla یک نرم افزار رایگان می باشد و شما قادرید تا مدت نامحدود از آن استفاده نمایید. اساس طراحی آن به گونه ای است که ضمن داشتن قابلیت های زیاد و حداکثر سرعت و اطمینان، کاربری آسانی داشته باشد. این راهنما به شما در شناخت توانایی های FileZilla کمک می کند.

 

فرا رسیدن نو روز 1400

فرا رسیدن نو روز 1400

خداوندمنان را سپاسگزاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير صحيح زندگ بگذاريم.
فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار نو، کردار نو و تصميم‌های نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است.

سال 1399 را در حالی پشت سر گذاشتيم که با وجود همه سختی‌ها و تنگناها، توانستيم با شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستای اهداف و چشم انداز نارِم گام برداريم.

فرا رسیدن سال جدید 1399

فرا رسیدن سال جدید 1399

بهار که می‌آید، دستان باد بوی شکوفه می‌دهد جوانه‌های تک درخت باغچه، با نوازش نسیم جان می‌گیرند آرام و آهسته خدایا، رویش یک دانه تمام عظمت تو را فریاد می‌زند من یقین دارم بهار می‌آید اما این را هم می‌دانم که او فقط بهانه ایست برای رویش! دلی که بهاری باشد برای رویش از او اجازه نمی‌گیرد، هر جا باشد بهار را به آنجا می‌کشاند بارها دیده ام بهار، به عادت تکرار، میهمان دلهایی شده تا بهانه رویش شود دلتان بهاری و روزگارتان سبز 🌹🌹