0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029تهیه اظهارنامه مالیاتی

طبق قانون و روش مصوب، ثبت اظهارنامه برای کلیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی مشمولان قانون مالیات مستقیم و مالیات ارزش افزوده، الزامی است و درحال حاضر ثبت اظهارنامه الکترونیک شرکت‌ها و موسسات در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور، به صورت آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات کل سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور نیست. انجام فرآیند ثبت، به صورت اینترنتی و با همراه داشتن کد کاربری و رمز عبور انجام خواهد شد و مودیان مالیاتی می‌توانند طبق دستور العمل موجود، اطلاعاتِ فعالیتِ مالی موسسه/شرکت/فروشگاه/کارگاه/کسب و کار خود را وارد کنند.

تهیه اظهارنامه مالیاتی طبق استانداردهای مصوب و روش‌های مورد قبول سازمان امور مالیاتی کشور، یکی از کارهایی است که مودیان مالیاتی باید همه ساله انجام داده و کارنامه فعالیت کسب و کار خود را جهت محاسبه دقیق مالیات، تحویل دهند. توصیه‌ی شرکت نارِم اینست که برای استفاده از بخشودگی‌های مالیاتی، دریافت معافیت‌ها و کاهش میزان جرایم قانونی، مودیان محترم نسبت به تکمیل صحیح زیر نظر مشاوران تخصصی و مجرب حسابداری اقدام کنند.

شرکت نارِم با داشتن تجربه موفق در ارائه خدمات مالیاتی و مشاوره و خدمات مالی و حسابداری شامل: تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، ارزش افزوده، گواهی مربوطه، تنظیم گزارشات فصلی، انجام حسابداری شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی، تولیدی، نظارت بر واحدهای مالی جهت کنترل اسناد و به روزرسانی نرم‌افزارهای مربوطه، آماده ارائه خدمات به مودیان مالیاتی و اشخاص حقیقی و حقوقی سراسر کشور است تا از بخشودگی و معافیت‌های مالیاتی حداکثری بهره‌مند شده و بهره‌وری کسب و کار و سود دهی خود را افزایش دهند.


    دیدگاه خود را ارسال کنید    توجه: جهت بارگذاری مجدد تصویر امنیتی Ctrl + R را فشار دهید