0 سفارش
بستن× شماره تلفن تماس با ما: 09391815029
توانِ استانداردِ USB-Type-C به 240 وات می‌رسد

توانِ استانداردِ USB-Type-C به 240 وات می‌رسد

احتمالا خیلی زود به شارژرهای اختصاصی تا حد زیادی احتیاج نخواهد بود زیرا استانداردِ USB-Type-C در تلاش است با بیش از دو برابر کردن توانِ خروجی خود امکان انتقال انرژی تا سقف 240 وات را فراهم کند. براساس اعلام «انجمن مجریان USB» موسوم به USB-IF، با این تغییر نه تنها لپ‌تاپ‌های سبک و اولترابوک‌ها را می‌توان با سرعت بیشتری شارژ کرد، بلکه لپ‌تاپ‌های قوی‌تر و پرمصرف‌تر هم امکان شارژ از طریق درگاه USB-Type-C را پیدا می‌کنند.

پیش‌تر، توان شارژرهای USB-Type-C حداکثر به 100 وات می‌رسید ولی برخی شرکت‌ها مثل دل شارژرهایی با توان 130 واتی را عرضه کرده بودند.

مکالمات تلفنی بدون محدودیت زبان

مکالمات تلفنی بدون محدودیت زبان
از سال 2025، زبان دیگه مانعی برای فهمیدن حرف مردم دنیا نیست.
وقتی دارید با یک انگلیسی زبان تلفنی صحبت می‌کنید، اون صدای شما رو با لهجه خودتون به انگلیسی می‌شنوه و شما هم صدای اون رو با لهجه خودش به فارسی میشنوین.

همه اینها به لطف «هوش مصنوعی» ممکن میشه. البته کاربرد هوش مصنوعی خیلی خیلی بیشتر از اینهاست.

هوش مصنوعی نیاز به زیرساخت‌هایی داره که یکی از اونها اَبَررایانه یا همون سوپرکامپیوتره.

درگاه پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت آنلاین

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید جهت پرداخت هزینه‌های سرویس ارائه شده‌ی این شرکت، از طریق درگاه پرداخت موجود در همین سایت اقدام نمایید.

جهت کامپیوتری کردن قوانین کسب و کار خود، شما می‌توانید هم اکنون پس از پرداخت هزینه، راجع به راه‌اندازی سیستم نرم افزاری متناسب با کسب و کار خود و برآورد هزینه‌ی آن با کد تخفیف 10درصدی a385h951m3541 اقدام نمایید.

شایان ذکر است درگاه پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین زرین پال استفاده شده است.

ایلان ماسک ربات‌های خطرناک

ایلان ماسک ربات‌های خطرناک

ما تا به حال نتوانستیم هیچ رباتی بسازیم که آن ربات متوجه وجود داشتن یا زنده بودن خودش بشود و ادامه بقا برایش اهمیتی داشته باشد. ربات‌ها تماما بر اساس فرمان ایف کار می‌کنند فرمانی که از روز اول در برنامه نویسی وجود داشت.

پیمان روشن ضمیر؛ یه دروغی که این مدت خیلی دارن به خورد انسان‌ها میدن ربات‌های سخنگو است که از پس یه گفتگوی پر چالش با انسان بر میان.

از اون طرف فیلم گفتگو سوفیا رباتی که در حضور مقامات عربستان صحبت کرد و شهروند عربستان شد و بعد گفت می‌خواد تشکیل خانواده بدهد یادتان بیاد .. چقدر عالی و حاضر جواب بود نه؟