مطالب سایت

اخبار سایت
وب سایت اختصاصی شرکت نارم با مدیریت امیرحسن مروجی
7 تیر 1397 01:44 AM نوشته شده توسط Admin

معرفی npm و NodeJS

درواقع npm درجهت مدیریت پکیج‌های nodejs استفاده می‌شود. ماژول‌هایی که برای Node نوشته می‌شوند عموما جهت سادگی استفاده در npm ثبت می‌شوند و شما قادر هستید با استفاده از یک دستور ساده این ماژول‌ها را به پروژه‌های خود اضافه کنید و به عبارت دیگر وابستگی‌های پروژه‌های خود را مدیریت کنید. Node.js یک پلتفرم بر اساس زبان جاوا اسکریپت است که امروزه با استفاده از تکنولوژی رویداد محوری که درون خود پایه گذاری کرده است، توانسته بسیاری از برنامه‌نویسان را به خود جذب کند. این پلتفرم در سال ۲۰۰۹ متولدشده است و نکته‌ای که در باید به آن اشاره کنیم این است که Node.js یک پلتفرم است نه یک کتابخانه و نه یک Framework جدید مربوط به زبان‌های برنامه‌نویسی که تازه کشف شده باشد. ما قرار است از این پلتفرم استفاده کنیم تا کدهای جاوا اسکریپتی را روی سرور برای ما اجرا کند. درواقع Node.js، جاوا اسکریپتی است که سمت سرور اجرا خواهد شد. دررابطه با پلتفرم نیز باید بگوییم که یک محیط یا یک فضایی است که ما از آن برای کدنویسی بهره می‌بریم.ادامه مطلب

7 خرداد 1397 17:55 PM نوشته شده توسط Admin

استفاده از هر کارت بانکی فقط یک بار در روز

براساس ضوابط جدید بانک مرکزی، در چارچوب خدمات کدهای دستوری (USSD) هر کارت بانکی فقط یکبار در روز برای خرید شارژ یا بسته یا پرداخت قبض قابل استفاده است.
این محدودیت در قالب پیام به مشتریان دریافت خدمات از کدهای دستوری (USSD) اطلاع‌رسانی شده است.ادامه مطلب

خرداد 1397 22:17 PM نوشته شده توسط Admin

درگاه پرداخت آنلاین

هم اکنون شما عزیزان می‌توانید جهت پرداخت هزینه‌های سرویس ارائه شده‌ی این شرکت، از طریق درگاه پرداخت موجود در همین سایت اقدام نمایید.

جهت کامپیوتری کردن قوانین کسب و کار خود، شما می‌توانید هم اکنون پس از پرداخت هزینه، راجع به راه‌اندازی سیستم نرم افزاری متناسب با کسب و کار خود و برآورد هزینه با کد تخفیف a385h951m3541 اقدام نمایید.

 

 

شرکت نارِمادامه مطلب

31 اردیبهشت 1397 18:31 PM نوشته شده توسط Admin

راه اندازی سیستمی جهت سهولت درخواست سفارش

بدینوسیله به اطلاع کلیه‌ی مشتریان (سازمان‌های دولتی و غیر دولتی) میرسانیم که سیستمی جهت سهولت ارسال درخواست سفارشات شما با این شرکت نرم افزاری و اطلاع از پیشرفت پروژه‌ی شما، طراحی و پیاده‌سازی شده است، شما هم اکنون می‌توانید از طریق پنل اشتراک خود اقدام نمایید.

 

شرکت نارِمادامه مطلب

1