مطالب سایت

مطالب سایت - شرکت نارم NAREM.IR
وب سایت اختصاصی شرکت نارم با مدیریت امیرحسن مروجی
1 فروردین 1399 20:25 PM نوشته شده توسط Admin

فرا رسیدن نو روز 1399

خداوندمنان را سپاسگزاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگري را بر ما ارزاني داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير صحيح زندگي بگذاريم.

فرارسيدن سال نو هميشه نويد بخش افکار نو، کردار نو و تصميم‌هاي نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبيعت همواره يادآور تحول به مراحل نيکوتر و برتر است.
سال 98 را در حالي پشت سر گذاشتيم که با وجود همه سختي ها و تنگناها، توانستيم با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز شرکت گام برداريم.
با عرض تبريک و شادباش فرا رسيدن سال نو، بدينوسيله از تلاش، همدلي و همراهي يکايک مديران/ سرپرستان و کليه همراهان بزرگوار و محترم که سرمايه اصلي هر سازمان مي‌باشند تشکر و قدرداني نموده و از درگاه حضرت احديت براي شما عزيزان و خانواده محترمتان بهروزي و توفيق روز افزون آرزومندم.
در آستانه سال جديد از همه شما عزيزان تقاضا دارم، که همواره با ارتقاء سطح تعلق و تعالي، جدا کردن راه پويايي از مسائل سياسي، توجه به کرامت انساني و سلامت کار و حفظ بيت المال را به عنوان اصول اوليه کاری خود، پذيرفته و عملي نماييم.ادامه مطلب

20 آذر 1398 08:24 AM نوشته شده توسط Admin

سالگرد تاسیس شرکت نارم

پارسال اين روزها بود که نارِم بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. از ابتدا می‌دانستيم که کار سختی را شروع کرده‌ايم و جلب رضايت مشتریان باهوش و حرفه‌ای آسان نخواهد بود. اين چالش باعث شد که هر روز برای بهبود کيفيت خدمات تلاش کنیم.
* هرچند که شرکت در این یک سال، وقت خود را صرف اخذ مجوزها و طی کردن مراحل اداری و قانونی کردن فعالیت‌هایش نمود، اما از آموزش و بروزرسانیِ دانشِ تیم، در زمینه‌ی فعالیت‌های شرکت، برای آینده، غافل نشده و برای بکارگیریِ تکنولوژی‌های جدید، که نهایتاً منجر به افزایش کیفیتِ پاسخ به نیازمندی‌های کیفیِ مشتریان خواهد شد، برنامه ریزی نموده است.
* خداوند را شاکریم که در کنار این سختی‌ها، دلگرمی‌ها و انگیزه‌های کاری همچون سعادت و افتخار همکاری با برخی از اشخاص حقیقی، حقوقی و اساتید بزرگی همچون دکتر احسان شریعتی را داشته‌ایم..
* همچنين لازم است از دوستانی که نارِم را برای رساندن به اهدافش یاری کردند همچون آقای مسعود حسینی، کمال اسعدی، مهندس علیرضا پارسایی و مهندس محمد کدخدایان، صمیمانه سپاسگزاری کنیم.
* اگرچه هنوز در اول راه هستيم، اما با برنامه‌ريزی و استفاده از نظرات شما، قادر خواهیم بود که زمینه‌های فعالیت شرکت را گسترده‌تر و کیفیت فعالیت را بطور مستمر بهبود ببخشیم.
* جهت قدردانی از حمايت و همراهی شما مشتریان عزيز (طرف قرارداد)، به مناسبت اولين سالگرد تأسیس شرکت نارِم، می‌توانيد با ورود به پنل اشتراکی خود حداکثر تا تاريخ 1 دی‌ماه 98 از کد تخفيف‌های نارِم مارکت، استفاده نماييد.ادامه مطلب

1 2 3 4 5